Dům - prodej - PRAHA 2
ostatní
ul. Koubkova

12000000 CZK

 • Nabízím prodej komerčního prostoru v žádané lokalitě Vinohrad v Praze 2, o velikosti 100,46 m2, nacházejícího se v přízemí rohového činžovního domu se samostatných vchodem z ulice.

  Prostor se skládá z jedné velké místnosti cca 40 m2, kde je umístěna recepce, dalších dvou neprůchozích místností (18,4 m2 a 15,3 m2), toalety se sprchou, technické místnosti, kde se nachází vlastní plynový kotel a prostor pro úklidové pomůcky, místa na čajovou kuchyňku, nad kterou se nalézá úložný prostor. Komerční prostor slouží jako kancelářský a momentálně je pronajatý s měsíční výpovědní lhůtou, není však problém provozovat jinou činnost dle vlastního druhu podnikaní. Podlahová krytina – dlažba, okna jsou dřevěná původní s širokými parapety, z vnější strany okna a dveře jsou zabezpečená mřížemi. Hlavní dominantou jsou vysoké stropy s klenbami (4,19 – 4,36 m), díky kterým je prostor působivý a prostorný. Je vhodný jak na lékařské zařízení, obchodní provozovnu, tak i jako kancelář.

  Parkování v modré zóně, 6 min. pěšky na metro I.P. Pavlova nebo 8 min. na metro Náměstí Míru, 2 min. na zastávku tramvaje Bruselská, v okolí je velké množství hotelů, obchodů, restaurací a kaváren. 

   

   

   

 • Naposledy přidané nemovitosti