Novostavby - prodej - Чехия
2+KK
ul. Zábrdovická, Brno

7490000 CZK

  • Exkluzivně nabízíme k prodeji velmi prostorný byt 2+kk (79,93 m2) ve 3. NP multifunkčního domu s výtahem v ulici Zábrdovická, Brno – Židenice. K jednotce náleží také sklep a venkovní parkovací stání v uzavřeném areálu.

    Rekonstrukce a dostavba pětipodlažní industriální budovy, která byla dokončena v roce 2005, dala vzniknout krom komerčních a kancelářských prostor také několika desítkám bytům vynikajícím především vysokými stropy, velkorysou dispozicí a orientací na jihozápadní stranu do zeleně. Dům byl zařazen do databáze Stavba čtvrtstoletí, která mapuje řemeslné mistrovství a um českých architektů a stavbařů. 

    Byt se skládá ze vstupní předsíně, velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice a průchozí šatny, přes kterou se vchází do koupelny s toaletou a vanou. Obě obytné místnosti mají každá svůj vlastní balkon a okna s klenbou a širokým parapetem. Kuchyňský kout se sníženým podhledem a bodovým osvětlením je zařízen linkou na míru s navazujícím jídelním stolkem a vestavěnými spotřebiči ( myčka, lednice s mrazákem, trouba, mikrovlnná trouba). Výhodou bytu je potenciál pro vybudování vestavěných skříní, a to jak v části obývací, tak v ložnici či šatně. Podlahy jsou plovoucí, v předsíni, kuchyňské části a koupelně je dlažba.

    Hledáte-li bydlení v bezprostřední blízkosti centra Brna ( cca 5 min. autem, nebo 15 min. hromadnou dopravou), avšak stranou jeho ruchu, lze tuto adresu jednoznačně doporučit. V docházkové vzdálenosti několika minut se nachází dva supermarkety. Pro letní volné chvíle se přímo nabízí koupaliště Zábrdovice, které je doslova „přes ulici“ a disponuje bazénem s umělým vlnobitím, tobogánem a možnostmi dalších aktivit, jako např. beach volejbal, ping pong, minigolf či pétanque. Vyznavači běhání a cyklistiky jistě ocení blízkou cyklostezku EV9, táhnoucí se podél břehu řeky Svitavy.

  • Naposledy přidané nemovitosti