Продажа
3+1
Hvozdnice

4900000 CZK

  • Prodej chaty Hvozdnice

    Nabízím k prodeji zděnou chatu do OV s velikou zahradou přímo u lesa. Nachází se v obci Hvozdnice,  okres Praha – západ, nedaleko soutoku Vltavy a Sázavy. Celková plocha pozemku činí 1 564 m2, z toho 58 m2 tvoří zastavěná plocha, 1506 m2 – zahrady.

    V přízemí chaty se nachází hlavní obývací místnost, ložnice, kuchyňka a koupelna vybavená sprchovým koutem. V podkrovním patře se nacházejí dvě ložnice. Ohřev vody v koupelně zajišťuje nový 80l bojler. Voda je čerpána z vlastní studny. Střecha je zateplená, nová dřevena okna. V místnostech jsou radiátory (letos naplněna nová směs), do kterých se kapalina ohřívá pomocí kamen na dřevo/uhlí a následně je rozváděna do jednotlivých místností pomocí ani ne rok starého čerpadla. Odpad je řešen jímkou. 

    Zahrada nabízí skutečně velkorysý rovný prostor a je vkusně osazená jak ovocnými, tak okrasnými dřevinami. Velmi příjemné místo ke klidnému posezení naleznete pod vzrostlou vrbou a jen pár kroků vás dělí od vstupu do lesa. Na pozemku se rovněž nachází zděná kůlna a přístřešek na dřevo. Ideální nemovitost pro milovníky výletů do přírody, vášnivé zahrádkáře, nebo kohokoliv, kdo ocení klidné místo s dostatkem prostoru a zeleně. Možnost celoročního využití. Platba pouze za elektrickou energie. 

    Dopravní dostupnost: cca 30 min autem do Prahy, nebo pouze několik desítek metrů pěšky na zastávku autobusu č. 314, který je za 41 min. na Smíchovském nádraží.

  • Продажа