Novostavby - prodej - Чехия
2+KK
ul. T.G.Masaryka, Horoměřice

7290000 CZK

 • Nabízím k prodeji nový byt 2+kk, podlahovou plochou 56 m2 a velkým balkonem (5 m2) nacházející se v 2.NP novostavby v lokalitě Horoměřice, Praha – Západ, ul. T.G. Masaryka. 

  V ceně bytu je kuchyňská linka, zahradní domek, sklep, venkovní parkovací místo. 

  Projekt byl dokončen 7/2022 a skládá se pouze ze 13 bytových jednotek. 

  Obvodové a nosné stěny domu jsou řešeny stavebním systémem VELOX, který splňuje nejvyšší nároky na tepelnou izolaci, akumulaci tepla vyrovnávající denní a noční teploty a má vysokou schopnost akustické neprůzvučnosti. Díky svému unikátnímu složení zajišťuje optimální termoizolační vlastnosti budovy a příznivé klima uvnitř bytu v létě i v zimě. 

  Elektrické předokenní hliníkové rolety na všech oknech zajistí maximální komfort uvnitř bytů. Vlastní topení v bytě zajištuje elektrokotel Bosch s možnosti ovládaní přes mobilní telefon. V domě je k dispozici společné prostory- kočárkárna.

  Lokalita Horoměřic je rychle rozvíjející se lokalitou a nejen díky své blízké poloze k Praze nabízí výbornou občanskou vybavenost: obchody, restaurace, pošta, školka, základní škola, mezinárodní škola ISP (10 min. autem). Dopravní dostupnost a spojení s Prahou je pouze 15 min. autobusem 316 a 356 od zastávky Velká Brána na metro Bořislavka a 15 autem na letiště Václava Havla. 

 • Naposledy přidané nemovitosti