apartmány - prodej - PRAHA 10
2+KK
ul. Limuzská

6200000 CZK

 • Nově v naší nabídce: Prodej zcela nového bytu 2 + kk ( 52 m2 + balkon 3 m2) ve 2. NP moderního bytového domu v ulici Limuzská – Praha 10, Strašnice. Tento projekt, navržený s důrazem na každý detail a promyšlenou dispozicí, byl dokončen ve 4. kvartálu roku 2021. 

  Dispozice bytu: z předsíně se vstupuje do jednotlivých místností - nalevo do koupelny se sprchovým koutem se zástěnou ze zatmaveného skla, napravo na samostatné WC s prostorem na pračku, čelně pak vedou vstupy jak do neprůchozí ložnice, tak do obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dveřmi na balkon. Byt je vybaven kuchyňskou linkou s vestavnou troubou, digestoří myčkou na nabodí. Obě obytné místnosti jsou situovány na východ. K bytu patří také venkovní parkovací stání a praktická sklepní kóje v suterénu domu. 

  V bezprostředním okolí se nacházejí školy a školky, polikliniky, supermarkety či menší obchody, restaurace, divadla a další volnočasové služby. V nedalekém okolí lze rovněž nalézt různé možnosti pro relaxaci, nebo sportovní vyžití v zeleni: park Gutovka, Hostivařskou nádrž, Malešický park, Přírodní park Smetanka nebo Botanickou zahradu Malešice. Dobrá dostupnost do centra Prahy, jen cca 15 min. MHD, jejíž zastávka se nachází jen pár kroků od domu.

  Neváhejte mě, prosím, kontaktovat pro sjednání osobní prohlídky.

  Jsme připraveni pro Vás zprostředkovat také financování koupě nemovitosti , pronájem nemovitosti, správu a další doplňkovou službu, jako například profesionální stěhování za výhodné ceny.

   

 • Naposledy přidané nemovitosti