Novostavby - prodej - PRAHA 8
2+KK
ul. Smrčková

9950000 CZK

 • Nově nabízíme k prodeji nádherný byt 2+kk ( 52,7 m2 + 11,7 m2 terasa) ve 3. NP poslední etapy velkorysého projektu Dock - River Watch v Praze 8 – Libni. Exkluzivně pouze v naší nabídce. 

  Tento úchvatný výhled z prostorné terasy táhnoucí se po celé délce bytu, navozuje poklidnou a unikátní atmosféru zátoky vltavské mariny. Objevte neopakovatelné kouzlo bydlení ve stylové čtvrti, kde moderní architektura a všudypřítomný dotek přírody utvářejí jedinečné prostředí k životu.

  Dispozice bytu: z předsíně, kde je připraven prostor pro vestavěnou skříň, se vstupuje do koupelny s proskleným sprchovým koutem, toaletou a místem pro pračku a dále do velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem( 27 m2),  který je již osazen kuchyňskou linkou. Z obýváku se vchází do ložnice. Obě obytné místnosti jsou situovány na východ a jsou vybaveny velkými francouzskými okny a vstupy na terasu, která je díky již zmíněnému okouzlujícím výhledu jednoznačně dominantním prvkem této prémiové nemovitosti.

  Lokalita skýtá skvělou občanskou vybavenost: v docházkové vzdálenosti se nachází supermarket, restaurace, kavárny, fitcentrum a další služby. Výborná dopravní dostupnost do centra města. Pro milovníky cyklistiky, běhání či in-line bruslení bude nesporným lákadlem také bezprostřední blízkost příjemné cyklostezky. 

  Byt je v současné chvíli obývaný, proto nyní ještě nejsou k dispozici fotografie interiéru.

  Neváhejte mě, prosím, kontaktovat pro sjednání osobní prohlídky tohoto úžasného bytu.

   

 • Naposledy přidané nemovitosti