Аренда
3+KK
ul. Truhlářská

61737 CZK + 400 EUR služby + DPH

 • Pronájem luxusního mezonetového bytu 3+kk( 128,43 m3) v centru Prahy.

  Nabízíme k pronájmu nádherný, kompletně zařízený mezonetový byt rozkládající se ve 4. a 5. patře zrekonstruovaného domu v Truhlářské ulici, Praha 1. Celková rekonstrukce proběhla s důrazem na zachování historického rázu budovy a jak společné prostory, tak všechny bytové jednotky jsou navrženy v luxusním stylu a s vybavením ve vysokém standardu. 

  Byt se skládá z obývacího pokoje, na který volně navazuje jídelní část a kuchyňský kout. Dominantou této místnosti je bezesporu velký krb, který spolu s přiznanými trámy dotváří velice útulnou atmosféru. Z jídelní části je vstup na terasu, která přímo vybízí k příjemnému posezení. Kvalitní kuchyňská linka na míru je plně vybavená vestavěnými spotřebiči. Dále jsou k dispozici dvě ložnice, otevřený prostor na galerii, využitelný například jako pracovna a koupelna s velkou masážní vanou. Celý byt je zařízen velmi kvalitním a stylovým italským nábytkem. Ve všech místnostech je dřevěná parketová podlaha, v kuchyňské části a koupelně dlažba.

  Adresa v samém srdci Prahy, vzdálená jen pár minut chůze od Náměstí Republiky poskytuje veškerý komfort občanské vybavenosti na dosah ruky. V bezprostředním okolí naleznou obyvatelé nespočet vynikajících restaurací, obchodů a dalších služeb, dále pak obchodní domy Palladium a Kotva. V krátké docházkové vzdálenosti se rovněž nachází tramvajové zastávky a stanice metra Náměstí Republiky. 

  Platby nájemného a poplatků jsou v eurech.

   

 • Аренда