apartmány - prodej - PRAHA 8
4+KK
ul. Pilcova

12950000 CZK

  • Nabízíme k prodeji byt č. 52 v rezidenci Pilcova na Palmovce v Praze. Byt se nachází v cihlovém domě a má dispozice 4+kk s plochou 139.1 m2, terasou o velikosti 6.2 m2 a sklepní kójí o velikosti 3.3 m2. Celá budova je po rekonstrukci a řešení Shell&Core (=finální úpravy budou čistě podle Vašeho vkusu) umožní novým majitelům si byt dotvořit podle svých představ. Nabízí tři ložnice, některou z nich ale můžete využít například jako pracovnu, obývací pokoj s kuchyňskou linkou, šatnu, toaletu, dvě koupelny - jednu se sprchovým koutem i vanou a jednu se sprchovým koutem a toaletou. Vstup na terasu je z obývacího pokoje. Níže je přiložen i plán bytu, který si můžete pro lepší představu prostudovat. 

    V blízkosti této nemovitosti se nachází kavárny, restaurace, stanice metra B, autobusové a tramvajové zastávky, k bytu lze koupit až 2 parkovací stání. Nedaleko je rovněž Galerie Harfa a Fénix, takže zde budete mít o pohodlné nakupování postaráno. 

    Nabízím rovněž možnost pomoci se zařízením hypotéky, abyste s tím měli co nejméně práce a koupě Vaší nemovitosti proběhla hladce.

  • Naposledy přidané nemovitosti