Novostavby - prodej - PRAHA 9
4+KK
ul. Drahobejlova

18314400 CZK

  • Hledáte větší byt pro rodinu 4+kk s terasou a nabídka je stále omezena? Nabízím propojení dvou v bytu v novém multifunkčním projektu, který bude dokončen ve 3. čtvrtletí 2023, v lokalitě u metra Českomoravská, v Praze 9 – Libeň. Dva byty 1+ kk, podlahovou plochou 34 m2 a 3+kk, podlahovou plochou 65,6 m2, které by se propojili, se nachází v 9. - nejvyšším patře. Díky tomuto propojení by vnikl byt o podlahové ploše 99,6 m2 a terasou o velikosti 25 m2 s výhledem na Prahu, která by nabídla skvělé možnosti pro opalování v létě či posezení s kamarády. Dispozičně se nabízí 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a pracovna, kterou ale lze zařídit jako dětský pokojíček. Jsou zde dvě koupelny s vanou a dvě toalety. Velká okna od podlahy ke stropu, která jsou situována na západ, zaručí krásně prosluněný byt.

    Lokalita této nemovitosti je vynikající, nachází se nedaleko OC Galerie Harfa, v okolí jsou fitness centra, park, restaurace, mateřská školka, kanceláře, fotbalové hřiště a rovněž cyklostezka, která vede i do centra, tudíž je to skvělé pro milovníky pohybu, kteří chtějí jezdit do práce na kole. V docházkové vzdálenosti je stanice metra B - Českomoravská. Existuje možnost koupě i pronájmu sklepa a parkovacího stání. 

    Energetická náročnost budovy B - velice úsporná.

    V případě zájmu rovněž nabízím pomoc se získáním hypotéky, takže si své záležitosti ohledně koupě bytu můžete zařídit na jednom místě.

  • Naposledy přidané nemovitosti