Novostavby - prodej - PRAHA 9
5+KK
ul. Pod Harfou

14900000 CZK

  • K prodeji útulný a světlý dvoupatrový řádový dům 4+kk v žádaném projektu v Praze 9- Vysočanech,  Nová Harfa. Dům má výbornou dispozici: v prvním patře je prostorný obývací pokoj propojený s kuchyní, odkud je vstup na zelenou a částečně vydlážděnou terasu (44,5 m2)  a to všechno je na slunečnou, jižní stranu. Dále je na patře koupelna s vanou, samostatné WC, velká šatna a komora. Ve druhém patře najdeme 3 ložnice - jsou všechny neprůchozí, koupelnu s vanou, samostatné WC. Manželská ložnice ( cca 20 m2) disponuje další prostornou šatnou.

    Dům je vybaven vestavěným nábytkem: krásná moderní kuchyň se všemi spotřebiči, velké vestavěné skříně na chodbě a ve všech ložnicích a díky tomu vzniklé další úložné prostory.  Druhé patro je vybavené klimatizací.

    V prodejní ceně jsou dvě parkovací stání. 

    Lokalita Vysočan je rychle se rozvíjející a nabízí v pěší vzdálenosti nový revitalizovaný park s rybníkem, dětským hřištím a venkovním workoutovým hřištěm pro milovníky fitness tréninku a cyklostezku. Přímo v projektu je supermarket Albert, večerka, pizzerie, asijská restaurace, kavárna, vinárna. V okolí jsou obchodní centra Fénix a Nová Harfa, kde se nachází další služby potřebné pro život: lékárna, pošta apod. 

    Dobrá dopravní dostupnost jak do centra, tak i za město. V blízkosti jsou tramvajové zastávky, na metro Palmovka je to 15 min, Nádraží Libeň 10 min. chůzí nebo 5 min. autem na městský okruh.  

  • Naposledy přidané nemovitosti