apartmány - PRONÁJEM - PRAHA 1
2+KK
ul. Krocinova- PROVIZE 50 %!

42000 CZK

 • K pronájmu exkluzivní a luxusně vybavený byt 114 m2 přímo v centru Prahy, ul. Krocínova 

  vhodný pro jednu, maximálně dvě osoby. 

  A pojďme to vzít pěkně od podlahy, od betonové podlahy. Šedá, záměrně flekatá s tmavými ručně řezanými spárami, lemovaná nerezovými pásy – její vzhled měl připomínat starou tovarní podlahu. V kontrastu s ní, vzhledem jednoduchý, avšak do detailů promyšlený nábytek. Kombinace tmavé dýhy s bílým matným lakem, v kterém jsou olakované zabudované skříně v obývací části, v jejich utrobách je dostatek úložných prostor a krásný bar, měla bytu naopak dodat trochu serióznosti. Spotřební věci jako televize a kuchyňské spotřebiče jsou skryty. V kuchyni to umožnilo speciální kování, v obývácí části je nika s televizí překryta dvěma posuvnými čeli a vypadá jako knihovna.

  V celém bytě se tak ke slovu hlásí jen pár významných materiálů. Pracovní deska a levitující krb jsou vyvedeny v černé opalované žule, kuchyňský ostrůvek je opláštěný nerezí, jidelní stůl je z masivních dubových desek a v soukromé koupelně hraje prim italský mramor Statutario Venato. Um kameníka vystihuje kamenná deska za vanou, která byla instalována v jednom kuse, nebo námi navržené umyvadlo, které je v případě potřeby plně praktické a dá se napustit. Hravě seskládaný sprchový kout, kde se mění nejen hloubka a rozměry jednotilivých desek, ale i směr kresby Statutaria je pomyslnou třešničkou na dortu.

  Pokud je celý byt na první pohled jednoduchý, potom ložnice tento dojem umocňuje. Za zmínku rozhodně stojí levitující postel, v jejích bocích jsou ukryté vysuvné noční stolky. Či multifunkční záda postele, kde se v levé částí schovává líčící stolek. A v té pravé, za posuvným panelem, malá knihovna a pod ní 5 skrytých šuplíků na tip-on. Jestli do teď bylo vše schované, tak výjimkou potvrzující pravidlo je dámská butiková šatna.  Boty, kabelky, šaty – chlouba každé ženy, jsou vystaveny, ale myslí se i na to co vidět není – šperky, šátky, baleríny, prádlo…Dostatek a promyšlenost úložných prostor vnímáme jako zásadní benefit každého bytu a tak jsou i tady skříně osazeny na výšku místnosti a definují dispozici místo vnitřních příček.

  Atmosféru bytu dotváří olejové malby Petra Faltuse, nebo použití náladových RGB světel v každé místnosti. Inteligentní software, který je součástí této realizace, tak mimo jiné nabízí možnost nastavit si barvu osvětlení podle momentální nálady.

  Cena je včetně poplátku.

   

   

 • Naposledy přidané nemovitosti