Novostavby - PRONÁJEM - PRAHA 2
3+KK
ul. Chodská

30000 CZK

  • Exkluzivně nabízím pronájem luxusního byt v prestižní lokalitě Praha 2 – Vinohrady, ul. Chodská. Plně zrekonstruovaný krásný byt se změnou dispozice se nachází 5.NP činžovního domu po celkové rekonstrukci s novým výtahem. Projekt v roce 2017 dostal ocenění odborné poroty cenu Realitní projekt roku. Nová fasáda a do detailu propracované společné prostory domu představuji velmi reprezentativní bydlení v nejlepší rezidenční čtvrti. V domě je pouze 12 bytů, 7 ateliérů a dvě kanceláře.

    Kombinace vysokých stropů vinohradských bytů a moderní dispozice, jako propojení obytné místnosti s kuchyni vytváří pocit prostorného a velkorysého bydlení. K dispozici jsou dvě koupelný se sprchovými kouty propojené s toaletami. Jedna se nachází přímo v manželské ložnici, druhá na chodbě vedle dětského pokoje. Obě ložnice jsou neprůchozí s výhledem do širokého nádherného zeleného vinohradského dvoru, do klidu a pohody. Musím se podoktnout i Ideální orientace bytu, obývací pokoj je na západní stranu a ložnici jsou na východní. Byt je ihned k nastěhovaní nebo k okamžitému pronájmu, protože je vybaven všem potřebným pro život. V něm najdete luxusní nábytek, designový osvětlení, v každé místnosti je k dispozici TV, dokonce je pračka a vysavač.

    Velmi blízko domu se nachází nespočet kaváren a restaurací, náměstí Míru s kostelem sv. Ludmily, Divadlo na Vinohradech, městské parky a sady s možnosti procházek a odpočinků.
    Byt může být i na prodej.

  • Naposledy přidané nemovitosti