Dům - prodej - Чехия
ostatní
Hotel, Praha - Západ

52500000 CZK

 • Nabízím k prodeji jedinečnou historickou nemovitost ze 17. století, vystavěnou v barokním slohu. Nachází se v blízkosti mezinárodního letiště Václava Havla. Budova byla rekonstruována za účelem provozování hotelových služeb, restaurace, dále se zde nachází konferenční místnost a rodiny dům, vše ve stylu Provence. Nemovitost je v registru budov chráněných Národním památkovým ústavem. Celková výměra pozemku 3 679 m2, zastavěná plocha 1136 m2. Možnost další výstavby na pozemku za účelem rozšíření hotelu, vybudovaní nových služeb, které zaručí větší komfort pro hosty, saunu nebo bazén. Každý pokoj v hotelu je zařízen v odlišném stylu a je tedy zcela originální. Budete obdivovat vysoké stropy, kamenná okna a interiérové historické vybavení, od předmětů denní potřeby až k uměleckým doplňkům, které vytvářejí nezaměnitelnou atmosféru.

  Hotel se skládá ze 3 podlaží + suterén + podkroví, které je aktuálně upravováno na další pokoje pro hosty. Na pozemku se nachází parkoviště pro 20 aut + možnost rozšíření.

  V přízemí se nachází restaurace / banketová místnost pro 60 - 70 hostů, bar, kuchyně, toalety, sklady, místnosti pro personál, technické zázemí, apartmán 182 m2, který lze pronajmout pro rodinu i na dlouhou dobu.

  Ve druhém patře se nachází konferenční místnost 120 m2pro 30 - 40 osob + toalety. Vhodná k realizaci seminářů, prezentací, setkání. K dispozici jsou zde projektory (Benq), velké obrazovky (3 x 3 m), DVD a stereo systémy s prostorovými reproduktory.

  Ve třetím patře se nacházejí výhradně hotelové pokoje.

  Kapacita ubytovací části je 19 pokojů, celkem pro 41 osob. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchami.

  V aktualizovaném krajském územním plánu, který vejde v platnost v druhé polovině roku 2019, je schváleno povolení k výstavbě rozšíření hotelu s kapacitou 50-60 pokojů.

  Další část budovy cca 300 m2je vyhrazena pro soukromé účely, sestávající se z obývacího pokoje s kuchyní a krbem, 3 ložnic, 2 koupelen, 3 toalet, část pozemku u toho domu je oddělena od hotelové části. 

  V objektu jsou zavedeny všechny potřebné sítě: plynové topení, voda a kanalizace jsou městské, kotle na teplou vodu, elektřina 220 a 380V, telefon, 2 x WIFI, satelitní TV, požární signalizace, zabezpečovací systém, hromosvody na střechách. Oplocení 90% pevné kamenné zdi a 10% ocelový plot.

  Nachází se zde také letní restaurace s terasou pro 50-60 hostů, kde můžete pořádat letní večírky, setkání s grilováním. Disponuje kamennou troubou, terasou osvětlenou fasádními lampami a je plně vybavena stoly, židlemi a slunečníky, opodál se nachází zurčivá fontán s andělem. 

  Pozemek nabízí unikátní arboretum s velkým množstvím stromů, a to jak dekorativních tak ovocných. Prodává se jako nemovitost. 

 • Naposledy přidané nemovitosti